skip navigation

15 & Under Girls Shutouts for 2020-21 season

15 & Under girls - 2020-21 season

DATE NAME TEAM LEVEL OPPONENT
MARCH - 2021
March 19 Nicole Schumnm North Wright County A Duluth
March 9 Allison Olson OMGHA White B Minneapolis/Hopkins/St. Louis Park
March 8 Nicole Schumm North Wright County A Northern Tier
FEBRUARY - 2021
Feb. 28 Amanda Larson Blaine B Minneapolis Metropolitans
Feb. 24 Abbey Pawelek Prairie Hawks Black (Chaska/Chanhassen/Eden Prairie) B Bloomington
Feb. 24 Nicole Schumm North Wright County A Buffalo
Feb. 21 Allison Olson OMGHA White B NWC Riverhawks
Feb. 21 Marissa Yzermans Bloomington (playing as a substitute) B Metropolitans
Feb. 20 Lauren VanVickle Sartell/Sauk Rapids B Andover
Feb. 20 Abbey Pawelek Prairie Hawks Black (Chaska/Chanhassen/Eden Prairie) B Hastings
Feb. 19 Allison Olson OMGHA White B Bloomington
Feb. 17 Allison Olson OMGHA White B Minneapolis/Hopkins/St. Louis Park
Feb. 14 Lauren VanVickle Sartell/Sauk Rapids B Andover
Feb. 8 Amanda Larson Blaine B Stillwater
Feb. 7 Nicole Schumm North Wright County A Buffalo
Feb. 7 Allison Olson OMGHA White B Wayzata Blue
Feb. 6 Nora Koehler Prairie Hawlks (Chaska/Chanhassen/Eden Prairie) A Bloomington
Feb. 3 Allison Olson OMGHA White B Minneapolis/Hopkins/St. Louis Park
Feb. 3 Nora Koehler Prairie Hawks (Chaska/Chanhassen/Eden Prairie) A Edina White
Feb. 2 Abbey Pawelek Prairie Hawks Black (Chaska/Chanhassen/Eden Prairie) B
JANUARY - 2021
Jan. 31 Allison Olson OMGHA White B Wayzata Gold
Jan. 30 Malin Erickson Wayzata Blue B Bloomington
Jan. 30 Abbey Pawelek Prairie Hawks Black (Chaska/Chanhassen/Eden Prairie) B Orono/Westonka
Jan. 30 Allison Olson OMGHA White B Minneapolis/Hopkins/St. Louis Park
Jan. 30 Malin Erickson Wayzata Blue B Eden Prairie
Jan. 29 Abbey Pawelek Praire Hawks Black (Chaska/Chanhassen/Eden Prairie) B Bloomington
Jan. 29 Malin Erickson Wayzata Blue B Orono
Jan. 29 Marissa Yzermans Bloomington (playing as a substitute) B Orono/Westonka
Jan. 28 Amanda Larson Blaine B Sartell/Sauk Rapids
Jan. 24 Malin Erickson Wayzata Blue B Orono
Jan. 23 Allison Olson OMGHA White B North Wright County
Jan. 19 Marissa Yzermans Shakopee B Chaska/Chanhassen
Jan. 16 Rachael Mohr Alexandria A St. Paul/Roseville
Jan. 16 Nora Koehler Praire Hawks (Chask/Chanhassen/Eden Prairie) A Orono-Westonka
Jan. 15 Rachael Mohr Alexandria A Duluth
Jan. 15 Rachael Mohr Alexandria A Proctor/Hermantown
Jan. 14 Amanda Larson Blaine B Elk River
NOVEMBER
Nov. 13 Rachael Mohr Alexandria A Litchfield
Nov. 11 Nicole Schumn North Wright County A Elk River