skip navigation

Bantam shutouts for 2019-20 season

Bantams - 2019-20 season

DATE GOALIE NAME TEAM LEVEL OPPONENT
MARCH
March 1 Bryer Hoffmann New Ulm/Sleepy Eye A Mankato
FEBRUARY
Feb. 29 Josh Middleton Edina A Chaska/Chanhassen Purple
Feb. 29 Jonah Stevens Edina A Stillwater
Feb. 28 Riley Burnett Mankato A Sartell
Feb. 22 Conner Roff Thief River Falls A Moorhead
Feb. 18 Josh Middleton Edina A Minnetonka
Feb. 17 Alex Gubrud Virginia B Eveleth
Feb. 16 Andrew (LeRoy) Finneman St. Cloud Red B1 Sartell
Feb. 16 Corbin Krueger Dodge County B2 Mankato White
Feb. 15 Jayce Messerschmidt Blaine B2 Anoka
Feb. 15 Alex Gubrud Virginia B HIbbing
Feb. 14 Riley Burnett Manakto A Rochester
Feb. 12 Collin Roseneau Anoka B1 Pine City
Feb. 9 Riley Burnett Mankato A St. Cloud
Feb. 8 Owen Westerman St. Michael-Albertville B1 Monticello
Feb. 7 Riley Burnett Mankato A New Ulm
Feb. 4 Aiden Gutzmer New Prague C Jefferson
Feb. 2 Thomas McMahon East Grand Forks B1 Grand Forks Blue
Feb. 2 Andrew (LeRoy) Finneman St. Cloud Red B1 St. Cloud Black
Feb. 1 Collin Rosenau Anoka B1 Cloquet
Feb. 1 Collin Rosenau Anoka B1 Chisago Lakes
JANUARY
Jan. 31 Keaton Walock Northfield A Faribault
Jan. 31 Josh Middleton Edina A Chaska/Chanhassen Gold
Jan. 27 Riley Burnett Mankato A Owatonna
Jan. 25 Josh Middleton Edina A New Prague
Jan. 23 Ashtin Fredrickson Red Lake Falls B Aberdeen Blue
Jan. 23 Raymond Kappel Minneapolis A Spring Lake Park
Jan. 19 Jonah Stevens Edina A Eagan
Jan. 18 Alex Gubrud Virginia B Sibley
Jan. 18 Andrew "LeRoy" Finneman St. Cloud Red B1 Des Moines Jr. Bucs
Jan. 18 Tyler Coglitore Prior Lake B2 Mahtomedi
Jan. 18 Josh Middleton Edina A Eastview
Jan. 17 Owen Westerman St. Michael-Albertville B1 Edina White
Jan. 15 Owen Westerman St. Michael-Albertville B1 Becker-Big Lake
Jan. 12 Alex Gubrud Virginia B Eveleth
Jan. 12 Raymond Kappel Minneapolis A Portage Lake, Mich.
Jan. 12 Josh Middleton Edina A Moorhead
Jan. 11 Aiden Gutzmer New Prague C Wayzata
Jan. 10 Alex Gubrud Virginia B Northern Lakes
Jan. 9 Logan Myers Andover B2 Blaine
Jan. 5 Owen Schoening Shakopee B2 Lakeville South
Jan. 5 Owen Schoening Shakopee B2 Sibley
Jan. 5 Will Schmidt Edina White B2 St. Paul Capitals
Jan. 4 Tyler Coglitore Prior Lake B2 Hopkins/St. Louis Park
Jan. 4 Riley Burnet Mankato A Shakopee
Jan. 3 Jacob McCoy CCHA Purple B2 Eagan
Jan. 2 Mikey Shroat Minneapolis A Hopkins
DECEMBER
Dec. 30 Collin Rosenau Anoke B1 Cambridge-Isanti
Dec. 29 Tyler Magozzi Sibley AA Park-Cottage Grove
Dec. 29 Nolan Anderson Apple Valley/Burnsville C Edina
Dec. 28 Conner Roff Thief River Falls A Grand Forks Blue
Dec. 28 Riley Burnett Mankato A Dodge County
Dec. 27 Riley Burnett Mankato A Kansas City
Dec. 22 Collin Rosenau Anoka B1 Pine City
Dec. 22 Andrew "Leroy" Finneman St. Cloud Red B1 Monticello
Dec. 22 Riley Burnett Mankato A Albert Lea
Dec. 22 Josh Middleton Edina A Waconia
Dec. 21 Alex Gubrud Virginia B Greenway
Dec. 21 Tait Kleinvcther East Grand Forks B1 Roseau
Dec. 21 Riley Burnett Mankato A Rochester Black A
Dec. 20 Andrew "Leroy" Finneman St. Cloud Red B1 Grand Rapids
Dec. 19 Aiden Gutzmer New Prague C Edina
Dec. 18 Logan Myers Andover B2 Elk River Black
Dec. 17 Collin Rosenau Anoka B1 Rogers
Dec. 17 Mikey Shroat Minneapolis A Hopkins
Dec. 14 Alex Pherson Shakopee B1 Sibley
Dec. 14 Andrew (Leroy) Finneman St. Cloud Red B1 Superior Blue
Dec. 14 Collin Rosenau Anoka B1 Northfield
Dec. 14 Josh Middleton Edina A Eden Prairie
Dec. 14 Logan Myers Andover B2 MN River
Dec. 13 Owen Westerman St. Michael-Albertville B1 Delano
Dec. 11 Collin Rosenau Anoka B1 Princeton
Dec. 7 Logan Myers Andover B2 Anoka
Dec. 6 Owen Westerman St. Michael-Albertville B1 Grand Rapids
Dec. 6 Keaton Walock Northfield A Princeton
Dec. 1 Collin Rosenau Anoka B1 Princeton
Dec. 1 Bobby Granquist Edina Green C Sibley
Dec. 1 Ricky Deutsch White Bear Lake Black B2 Eagan
NOVEMBER
Nov. 30 Alex Gubrud Virginia B Brainerd
Nov. 30 Riley Burnett Mankato A Andover
Nov. 30 Ricky Deutsch White Bear Lake Black B2 Woodbury
Nov. 30 Riley Burnett Mankato A Owatonna
Nov. 29 Keaton Walock Northfield A Proctor
Nov. 24 Andrew (LeRoy) Finneman St. Cloud Red B1 St. Louis Park
Nov. 23 Aleksi Huson Shakopee A Jefferson
Nov. 23 Gavin Olson Sibley AA Anoka
Nov. 23 Andrew (LeRoy) Finneman St. Cloud Red B1 Fergus Falls
Nov. 23 Alex Gubrud Virginia B Greenway
Nov. 22 Andrew (LeRoy) Finneman St. Cloud Red B1 Coon Rapids
Nov. 18 Josh Middleton Edina A Stillwater
Nov. 17 Ricky Deutsch White Bear Lake B2 Stillwater
Nov. 17 Alex Gubrud Virginia B Bemidji
Nov. 16 Owen Westerman St. Michael-Albertville B1 Wayzata
Nov. 16 Jacob McCoy CCHA Purple B2 Blaine
Nov. 16 Keaton Walock Northfield A Waseca
Nov. 15 Connor Roff Thief River Falls A Dickinson
Nov. 9 Ricky Deutsch White Bear Lake B2 St. Mary's Point
Nov. 5 Keaton Walock Northfield A Owatonna
Nov. 4 Bobby Granquist Edina Green C St. Paul Capitals
Nov. 3 Carter Gurskey Dodge County B2 Winona
Nov. 2 Gavin Olson Sibley AA Park-Cottage Grove
Nov. 2 Owen Westerman St. Michael-Albertville B1 Northern Edge
OCTOBER
Oct. 27 Mikey Shroat Minneapolis A Jefferson
Oct. 27 Andrew (LeRoy) Finneman St. Cloud Red B1 Rogers
Oct. 26 Aiden Gutzmer New Prague C Shakopee
Oct. 26 Keaton Walock Northfield A New Prague
Oct. 22 Gavin Olson Sibley AA Prior Lake